Trendi më i ri i flokëve që ka 'pushtuar' vajzat e showbizit shqiptar

Trendi më i ri i flokëve që ka 'pushtuar' vajzat e showbizit shqiptar

09:51, 25/05/2022

Flokët janë një pjesë e rëndësishme e aparencës sonë të jashtme, ndaj dhe jemi gjithmonë të vëmendshëm për t’i kushtuar rëndësi jo vetëm shëndetit të tyre, por për të ndjekur edhe trendet më të fundit të modës.

 

Një nga trendet më koherente që ka “pushtuar” kohët e fundit vajzat e showbizit shqiptar është modeli të cilin mund ta shihni si në fotot më poshtë.


   
Flokë me onde, të drejta, të gjata apo të shkurtra nuk ka rëndësi, mjafton të kapni dy gërsheta të hollë para dhe jeni mjaft “in”.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco