Kejvina ndan pamje nga klipi i Bardhit dhe Majkut, shfaqet “super-bombë”

Kejvina ndan pamje nga klipi i Bardhit dhe Majkut, shfaqet “super-bombë”

08:58, 25/05/2022

Gjatë ditës së djeshme Bardhi dhe Majku kanë zbuluar bashkëpunimin e tyre.

Ata nuk kanë ndarë detaje të tjera e madje as kur do të lansohet ky projekt.

E një detaj që u zbulua ishte se pjesë e klipit është modelja superseksi, Kejvina Kthella.

Edhe vetë ajo ka zbuluar këtë, madje ka postuar edhe imazhe nga videoklipi.

Modelja shqiptare shfaqet shumë tërheqëse me të bardha.

Ajo gjithashtu njihet si tejet provokative me imazhet që ajo hedh kohë pas kohe.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco