Dhjetë vjet nuk e ka parë të atin, vajza e Tom Cruise është shndërruar në një bukuroshe të vërtetë

Dhjetë vjet nuk e ka parë të atin, vajza e Tom Cruise është shndërruar në një bukuroshe të vërtetë

12:27, 17/01/2022

Jeta e Suri Cruise pa babanë e Tom Cruise trishton shumë sepse aktori e refuzoi lehtë. 

Ajo ishte dashuria kurorëzuese e Tom Cruise dhe Katie Holmes, të cilët u martuan shtatë muaj pas lindjes së saj.

Suri tani mund të shihet shpesh në Nju Jork në shëtitje me nënën e saj, aktoren Katie Holmes dhe paparacët shumë shpesh i kapin me objektiv.

Suri dukej se kishte një jetë përrallore pasi u rrit si fëmijë i një çifti të njohur dhe në dukje harmonik. Megjithatë, më pas prindërit e saj u divorcuan në vitin 2012 dhe u zbulua në publik se martesa e tyre u shkatërrua nga besimi Scientology i Tomit, të cilit ai nënshtronte gjithçka në jetë.

Holmes nuk e duroi dot dhe nuk donte të bëhej pjesë e një kulti të diskutueshëm, ashtu siç nuk donte ish-bashkëshortja e Cruise, Nicole Kidman.

Prej kohësh është përfolur se ai i ka ‘nxitur’ fëmijët e ish-gruas së tij për shkak të Scientologjisë dhe se Scientology është arsyeja pse ai nuk e ka parë vajzën e tij të dytë prej 10 vitesh.

Suri ishte vetëm gjashtë vjeç kur e pa për herë të fundit babanë e saj dhe së fundmi më në fund u zbulua pse ai nuk luftoi kurrë për kujdestarinë e vajzës së tij të vetme biologjike.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco