'Jam xheloze se më pëlqen Valoni', Antonela çohet dhe i habit të gjithë

'Jam xheloze se më pëlqen Valoni', Antonela çohet dhe i habit të gjithë

07:12, 29/11/2021

Teksa banorët ishin ulur në tavolinë Antonela u çua dhe njoftoi banorët se ajo ka pëlqim për Valonin dhe se është xheloze për se Beniada i rri afër.

"Nëse të pëlqen ty Valoni thuaje mos rri më përmend mua gjithë kohës", i tha Beniada. 

Antonela iu kthye duke i thënë që kjo ishte arsyeja që ta thotë para të gjithëve që asaj i pëlqen Valoni.

“Ndoshta edhe jam xheloze. Në fakt unë për atë u cova që ta them para të gjithëvë që mua më pëlqen Valoni por ideja është ngaqë ty të kam shoqe edhe kam shumë respekt ndaj mendoj edhe për ty”, i tha Antonela.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco