Donaldi dhe Beatrix flirtojnë me njëri-tjetrin? Ja veprimi i aktorit që ngriti dyshime

Donaldi dhe Beatrix flirtojnë me njëri-tjetrin? Ja veprimi i aktorit që ngriti dyshime

12:02, 27/11/2021

Donald Veshaj dhe Beatrix Ramosaj kanë ngritur dyshimet se kanë një pëlqim për njëri-tjetrin. Aktori dhe këngëtarja po qëndronin vetëm në oborr mbrëmë, pas përfundimit të spektaklit.

Donaldi kishte marrë një cigare, nga e cila i dha edhe Beatrixit. Ai nuk e pati problem ta ndante atë me artisten.

Një pjesë e banorëve kanë aluduar se Donaldi mund ta pëlqejë Ramosajn, por prania e Semit në shtëpi nuk e linte aktorin të vepronte siç e ndjente.

Kjo sepse Semi është shoqe e ngushtë e ish të dashurës së këngëtarit, Bora Zemanit.

Kur Donaldi deklaroi se është single pasi u puth në buzë me Borën, Semi reagoi menjëherë duke e kritikuar.

Megjithatë, pas disa orësh, ajo shkoi t’i kërkojë falje dhe i premtoi se nuk do të ndërhynte më në jetën e tij private, pavarësisht se nuk do t’i pëlqejë aspak nëse e sheh aktorin me një vazjë tjetër.

Bora nga ana tjetër ka zbuluar se po e pret Doanldin që të dalë jashtë shtëpisë së “Big Brother VIP” që të flasin e të sqarohen për marrëdhënien që kanë bashkë.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco