FOTO/ Soni Malaj në skenë për herë të parë me të bijën, shihni sa është rritur

FOTO/ Soni Malaj në skenë për herë të parë me të bijën, shihni sa është rritur

11:14, 24/10/2021

Këngëtarja e njohur Soni Malaj, ka festuar ditëlindjen dhe ka zgjedhur pikërisht këtë ditë të veçantë për të na prezantuar me të bijën, portretin e plotë të së cilës ajo është kujdesur të mos na e tregojë kurrë. Deri më sot, kur të dyja nënë e bijë janë ngjitur në skenë ku kanë kënduar një nga këngët e Sonit së bashku, “E vogla”.

Image

Anna, një zonjushë e vërtetë e ka përballuar me sukses daljen e saj për herë të parë në skenë, ku sigurisht siguria e saj më e madhe ka qenë nëna e saj e famshme.

Soni Malaj, e cila mbushi 40 vjeç, ka marrë urime të shumta nga miqtë e kolegët, ndërsa nuk ka munguar as urimi i balerinit italian Mirko Luccarelli, ish-bashkëshorti i saj, i cili me një foto nga ‘Dancing with the Stars’ i shkruan “Shumë urime shpirtissima. Edhe 100”.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco