Ia sollën hamburgerin pa djathë, ‘shpërthen’ Alban Ramosaj

Ia sollën hamburgerin pa djathë, ‘shpërthen’ Alban Ramosaj

09:35, 21/10/2021

Ai nuk ka qenë i kënaqur me shërbimin që iu është bërë.

E, kjo gjë ka Alban Ramosaj, këngëtari kosovari, të ‘shpërthej’ në rrjetet sociale, shkruan Syri Kosova.

Në Instagram ai hodhi disa imazhe ku shihet i mrrolur derisa la një shkrim ku tregoi ‘problemin’ që ka.

“Një hamburger pa djathë është si një përqafim pa shtrëngim.... dhe unë e dua djathin” tha ai.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco