U përfolën për një lidhje dashurie, Bora dhe Atdheu trazojnë rrjetin me këtë veprim

U përfolën për një lidhje dashurie, Bora dhe Atdheu trazojnë rrjetin me këtë veprim

16:35, 18/10/2021

Ka kohë që dyshja janë përfolur për një lidhje dashurie.

Edhe pse nuk kanë konfirmuar asnjëherë, ata kanë vendosur të bëjnë një veprim të çuditshëm.

Ata kanë hequr njëri-tjetrin nga rrjetet sociale.

Nuk dihet se cila ishte arsyeja e këtij veprimi, apo thjeshtë kanë dashur t’i japin fund thashethemeve njëherë e mirë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco