Zbulohet me kë po i kalon pushimet në Dubai Shqipe Hysenaj

Zbulohet me kë po i kalon pushimet në Dubai Shqipe Hysenaj

14:46, 15/09/2021

Padyshim një nga konkurrentët më të përfolura të Pëpruthen 2 është Shqipe Hysenaj.

Edhe pas daljes nga programi konkurrentja ka tërhequr gjithmonë vëmendjen e ndjekësve.

Ajo ndan shpesh foto dhe video me ndjekësit duke i mbajtur ato të azhurnuar me jetën e saj.

Së fundmi, Shqipja ka udhëtuar drejt Dubait, nga ku ka ndarë shumë foto me fansat e saj por pa treguar se nga kush po shoqërohet në këto pushime.

Mirëpo ndjekësit duket se e kanë kapur mat atë.

Ishte Prive, ajo që soli nje foto të shkrepur nga Dubai, ku Shqipja fotografohet në krah të një djali.

Menjëhërë pas kësaj fansat menduan se ai ishte i dashuri saj, mirëpo rezultoi e gabuar, pasi ishte vetë Shqipja ajo që i hodhi poshtë zerat duke u shprehur se ai është vëllai i saj.

"Ju prezantoj me vëllain, 'sheikun, të dashurin', wtf Ilir Hysenaj", shkruan Shqipja.

Image

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco