6 milionë klikime për katër ditë, Noizy akoma nuk e di tekstin e këngës me Dhuratën

6 milionë klikime për katër ditë, Noizy akoma nuk e di tekstin e këngës me Dhuratën

23:46, 27/07/2021

‘Mi amor’ quhet kënga e tyre më e re.

E ky projekt i Noizyt dhe Dhurata Dorës, për katër ditë ka kapur shifrën e 6 milionë klikimeve në Youtube, shkruan Syri Kosova.

Por, habia qëndron te Noizy.

Reperi tha se edhe pse morën këtë shifër klikimesh, ai akoma nuk e di tekstin e kësaj kënge.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco