VIDEO/ Bebe Rexha ndan me ndjekësit momentet private me të dashurin

VIDEO/ Bebe Rexha ndan me ndjekësit momentet private me të dashurin

19:39, 26/11/2020

Këngëtarja me famë botërore, Bebe Rexha prej kohësh po shijon lidhjen me të dashurin e saj, Keyan Safyari.

Ditën e sotme, Bebe dhe partneri i saj kanë qenë në një darkë me miq të përbashkët. Dhe sigurisht këngëtarja nuk vonoi të ndante me fansat disa momente romantike me të.

Në një video të postuar në Instastory, ajo shihet duke u puthur me të dashurin e saj. 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco