U kap duke u puthur me aktorin e martuar, Lily James refuzon të dalë në publik

U kap duke u puthur me aktorin e martuar, Lily James refuzon të dalë në publik

09:54, 19/10/2020

Pak ditë më parë, aktorja e njohur Lily James u kap mat duke shkëmbyer puthje apasionante me aktorin Dominic West, teksa po kalonin ditën e diel në Romë.

Ata u panë mjaft të lumtur në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Dominic është i martuar që prej 2010, me stilisten Catherine FitGerald, por mesa duket ajo e ka falur dhe ka vendosur ti japë një tjetër mundësi martesës së saj.

Së fundmi, aktorja e “Downton Abbey”, raportohet se anuluar daljen e saj në “Today Show”.

Pas shumë komentesh negative, ajo duket se nuk është ende gati të përballet me publikun, tha një burim për “PageSix”.

Kujtojmë se Lily James u nda nga partneri i saj Matt Smith, pas 5 vitesh lidhje./K.H/Syri.net/ 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco