‘S’më jep dot mend, e paedukatë’/ Plas sherri mes konkurentes së 'Përputhen'  dhe Arjan Konomit

‘S’më jep dot mend, e paedukatë’/ Plas sherri mes konkurentes së 'Përputhen' dhe Arjan Konomit

19:17, 12/10/2020

Sherrin mes Shqipes dhe Teas nuk e ka ndalur as gjendja shëndetësore e kësaj të fundit. Tea sqaroi për të gjithë se nuk mundi të ishte prezente sot në studio pasi kishte bërë një ndërhyrje kirurgjikale në stomak për të rënë në peshë dhe për t’u kujdesur më shumë për ushqimin që konsumon.

Të gjithë i kanë uruar shëndet Teas, përveç Shqipes, e cila ka thënë se i dukej e kotë një ndërhyrje e tillë pasi mund të kujdesej vetë me palestër dhe regjim ushqimor.

“Mos shko të hash jashtë makarona, ha sallatë,” i tha Shqipja.

“Unë e kam më lehtë të ble një libër se të ha,” iu përgjigj Tea.

Aty ka ndërhyrë dhe opinionisti Arjan Konomi, i cili i tha Shqipes se kur dikush ka problem shëndetësor i duhet thënë të shkuara.

“Nuk je këtu për të më dhënë mend mua, ti do të më ulësh mua se në backstage je tjetër, këtu tjetër” tha Shqipja.

“Po s’me jep dot mend ti mua, unë për këtë punë jam këtu, po duhet të gdhend ty o e paedukatë,” tha Arjani.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco