Melinda e çon gishtin e mesëm

Melinda e çon gishtin e mesëm

10:59, 05/10/2020

Nuk e ka problem.

Edhe pse e veshur me shumë stil dhe duket një femër elegante, Melinda Ademi e ka bërë edhe një gjest jo të hijshëm, shkruan Syri Kosova.

Fjala është për gishtin e mesëm të cilin reperja e çoi për gjithë ‘hejterat’ e saj.

Fotoja e Melindës u pëlqye mbi 80 mijë herë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

when i do it, its so effortless ????

A post shared by MELINDA (@melindaademi) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco