20 femra të famshme, që nuk njohin moshë

20 femra të famshme, që nuk njohin moshë

07:10, 30/09/2020

Ju asnjëherë nuk jeni vonë për t’u dukur përrallore dhe këto gra e vërtetojnë se mosha është thjesht një numër që nuk duhet t’ju ndalojë së kujdesuri për veten

Nga Salma Hayek, e cila duket akoma bukur në bikini deri te Jennifer Aniston, e cila ”mezi’’ po plaket, teksa vitet kalojnë të gjitha këto gra na frymëzojnë për t’u dukur bukur në çdo moshë.

Ato janë mbi 50 vjeç, por nëse nuk do e dinit moshën e tyre, më siguri që nuk do t’i vendosnit këtë numër.

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco