Demi Rose nga izolimi shfaqet më sexy se kurrë

Demi Rose nga izolimi shfaqet më sexy se kurrë

21:09, 06/04/2020

Modelja e njohur Demi Rose, tani e izoluar për shkak të koronavirusit, ka treguar se çfarë po bën në karantinë. 

Përmes një postimi në Instagram ajo ka thënë se po lexon dhe po vallëzon pa u ndal.

Ajo shpreson të mos e bezdise qenin e saj.

"Ja këtu pak më parë duke kënduar dhe vallëzuar gjithë ditën (ndoshta po e bezdis qenin tim), duke lexuar, duke medituar, duke grimcuar dhe duke shijuar". 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco