LIVE/ Punimet e Konventës Kombëtare të Partisë së Lirisë

VIDEO/ Spektakël me 7 gola në miqësoren e luksit, një talent i jep fitoren Bayernit ndaj Liverpool

15:46, 02/08/2023

Liverpooli dhe Bayerni dhuruan show në miqësoren e zhvilluar në Singapor, me bavarezët që triumfuan në fund me rezultatin 3-4.

Të parët që kaluan në avantazh ishin “Reds”-at që gjetën dy herë rrjetën me Gakpo dhe Van Dijk, teksa gjermanët iu kundërpërgjigjën me Gnabry dhe Sanen duke barazuar në fundin e pjesës së parë.

Dhe pjesa e dytë ishte e mbushur me spektakël, me skuadrën e Klopp që sërish kaloi në avantazh, por një gol nga Stanisic dhe një supergol në fund nga talenti Kratzig i dha fitoren Bayernit.