Finalja e Kupës së Shqipërisë/ Nuk mjaftojnë 90 minuta, Tirana-Egnatia shkon në shtesë

Finalja e Kupës së Shqipërisë/ Nuk mjaftojnë 90 minuta, Tirana-Egnatia shkon në shtesë

21:00, 01/06/2023

Nuk mjaftojnë 90 minuta lojë për të zgjedhur fituesin në finales e Kupës së Shqipërisë.

Sevilla dhe Roma barazuan 0-0 dhe gjithçka shkon në kohën shtesë, shkruan SYRI.net.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco