Armando Broja përsëri në qendër të merkatos

Armando Broja përsëri në qendër të merkatos

13:48, 15/08/2022

Everton është kthyer në sulm për sulmuesin shqiptar Armando Brojën, për të cilin Chelsea nuk dëshiron ta shesë dhe Tuchel shtrëngon dhëmbët për këdo që interesohet për talentin e kombëtares shqiptare.

Gjithsesi, Chelsea është treguar shumë i qartë për të gjithë ekipet që interesohen për Brojën.

Blutë e Londrës janë të gatshëm vetëm ta lejojnë yllin e tyre të largohet në formë huazimi, pasi nuk duan të shesin kartonin e një lojtari që mendohet të jetë e ardhmja e sulmit.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco