Jepet çmimi i parë ‘FIFA The Best’

Jepet çmimi i parë ‘FIFA The Best’

19:28, 17/01/2022

Në Zyrih të Zvicrës po zhvillohet ceremonia e ndarjes së çmimeve “FIFA The Best”.

Christine Sinclair mori “Çmimin Special”, një nderim që jepet për motive të veçanta dhe kontribut shumë të madh si brenda, por dhe jashtë fushe.

38-vjeçarja luan për në Kanada për Portland dhe u shpreh shumë e emocionuar për këtë arritje.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco