Formacione zyrtare/ Inter-Spezia, Manaj titullar ndaj ish-klubit

Formacione zyrtare/ Inter-Spezia, Manaj titullar ndaj ish-klubit

18:18, 01/12/2021

Interi pret në shtëpi Spezian në ndeshjen që luhet në orën 18:30.

Skuadra e Inzagit vjen pas dy fitoreve radhazi në kampionat dhe morali është i lartë në ekip. Spezia nga ana tjetër noton në ujëra të turbullta dhe rrezikon rënien nga kategoria.

Në ndeshjen tjetër Roma do të luajë në transfertë ndaj Bolonjës. Skuadra e Mourinhoe ka marrë veten dhe momentalisht ndodhet në vendin e pestë me 25 pikë.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco