VIDEO/ Manchester United përmbys rezultatin ndaj Atalantës, Bayern e kthen në festival golash pjesën e dytë

VIDEO/ Manchester United përmbys rezultatin ndaj Atalantës, Bayern e kthen në festival golash pjesën e dytë

22:40, 20/10/2021

Po luhen ndeshjet e raundit të tretë në Champions League.

Manchester United ka përmbysur sfidën 3-2 në ndeshjen ndaj Atalantës. Golave të Pasalic dhe Demiral në pjesën e parë, i është përgjigjur Rashford, Meguire dhe Ronaldo në pjesën e dytë të sfidës.

 

 

 

 

 

 

Ndërkohë, Bayern e ktheu në festival pjesën e dytë ndaj  Benfikës në Portugali. Bavarezët po fitojnë 4-0 ndaj “Shqiponjave”.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco