Lajmi i fundit

Federata Daneze qetëson tifozët, deklaratë zyrtare për gjendjen e Eriksen

Neymar zbulon ëndrrën: Kam luajtur me Messin, tani dua të luaj me...

Neymar zbulon ëndrrën: Kam luajtur me Messin, tani dua të luaj me...

22:49, 11/05/2021

Neymar dhe Cristiano Ronaldo së bashku? Një ëndërr jo vetëm për tifozët e Paris Saint-Germain, por edhe për sulmuesin brazilian, i cili rrëfeu për “GQ” : "Me cilin lojtar do të doja të luaja? Unë dua të luaj me Cristiano Ronaldon. Unë kam luajtur me lojtarë të mëdhenj si Messi dhe Mbappe.

Por unë ende nuk kam luajtur përkrah Cristiano Ronaldos. Dua të fitoj Kupën e Botës. Kjo ka qenë gjithmonë ëndrra më e madhe në karrierën time. Por gjithashtu dua të fitoj të gjithë titujt me PSG. "

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco