Gjigantët e Serisë A kërkojnë Icardin, PSG-ja i cakton çmimin!

Gjigantët e Serisë A kërkojnë Icardin, PSG-ja i cakton çmimin!

17:19, 22/04/2021

Mauro Icardi vazhdon të jetë në planet e Juventusit.

Sipas “Calciomercato”, Juventusi po rrit përpjekjet për të sjellë ish sulmuesin e Interit, Mauro Icardi, përsëri në Itali nga Paris Saint-Germain.

Gjigantët e Ligue 1 janë të përgatitur të dëgjojnë ofertat për argjentinasin, por e vlerësojnë atë 50 milionë euro, dhe nuk do të ulin çmimin e kërkuar.

Kjo mund t’ua prishë planet “Zonjës së Vjetër”.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco