Lajmi i fundit

‘Shteti ligjor është thelbësor’/ BE asnjë shenjë për konferencën ndërqeveritare

VIDEO/ Goditje fluturimthi nga Cavani, Manchester United në avantazh

VIDEO/ Goditje fluturimthi nga Cavani, Manchester United në avantazh

21:51, 15/04/2021

Manchester United po fiton 1-0 ndaj Granadës, në ndeshjen e vlefshme për çerekfinalet e Ligës së Europës.

Në minutën e 6’ ishte Edinson Cavani ai i cili shënoi me një goditje fluturimthi për “Djajtë e kuq”.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco