Kumbulla flet pas rikthimit: Jam gati, shpresoj të...

Kumbulla flet pas rikthimit: Jam gati, shpresoj të...

21:12, 03/03/2021

Sonte nĂ« “Artemio Franchi” nĂ« Firence, Marash Kumbulla rikthehet tĂ« luaj nga minuta e parĂ« nĂ« fushĂ«, pasi hodhi pas krahĂ«ve problemet muskulore. MbrojtĂ«si i verdhekuqĂ«ve, pak para - ndeshjen Fiorentina-Roma dha njĂ« intervistĂ« pĂ«r “Radio Roma”, ku u shpreh: Ne i analizuam gabimet tona nĂ« ndeshjen kundĂ«r Milanit. Jemi edhe mĂ« tĂ« bashkuar dhe tĂ« gatshĂ«m pĂ«r kĂ«tĂ« sfidĂ«, njĂ« ndeshje e rĂ«ndĂ«sishme dhe e vĂ«shtirĂ« nĂ« tĂ« cilĂ«n do tĂ« japim gjithçka.

Ne e dimë që nuk duhet të përsërisim disa gabime. Sigurisht që do ta nisim fortë, siç kemi bërë në të kaluarën.

Si ndjeheni? Jam mirë, jam stërvitur gjatë gjithë javës së kaluar. Jam gati dhe shpresoj të ndihmoj shokët e mi ".

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

BĂ«je LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco