Kupa/ Atalanta kalon sërish në avantazh ndaj Lazios

Kupa/ Atalanta kalon sërish në avantazh ndaj Lazios

19:01, 27/01/2021

Atalanta ka kaluar në avantazh 3-2 ndaj Lazios në çerekfinalen e Kupës së Italisë.

Në minutën e 57’ ishte Matteo Pessina i cili mposhti portierin kundërshtar.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco