VIDEO/ Dest realizon golin e parë me fanellën e Barcelonës

VIDEO/ Dest realizon golin e parë me fanellën e Barcelonës

22:19, 24/11/2020

Barcelona po fiton me rezultatin 3-0 ndaj Dinomos së Kievit, në ndeshjen e vlefshme për javën e 4-rt në Ligën e Kampioneve.

Golin e parë për skuadrën katalanase e realizoi futbollisti i transferuar në merkaton e verës, Sergino Dest.Ky ishte goli i përë i mbrojtësit amerikan me fanellën e Barcelonës.

Ndërsa të golat e tjerë për blaugranët u shënuan nga Martin Braithëaite, i cili dha dhe asistin e golit të parë për Dest.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco