FOTO/ Futbollisti 31-vjeçar gjendet i vdekur në parking, dyshohet se ka vrarë veten

FOTO/ Futbollisti 31-vjeçar gjendet i vdekur në parking, dyshohet se ka vrarë veten

16:46, 30/10/2020

Një tragjedi ka ndodhur në Korenë e Jugut. Futbollisti 31-vjeçar, Nam-Çun Kim, është gjetur i vdekur mëngjesin e ditës së premte në një parking makinash.

Dyshohet se mbrojtësi që aktivizohet me klubin e Seul është vetëvrarë ditën e enjte, teksa u gjend pa jetë këtë të premte.

Image

Një ditë më parë Kim u stërvit me ekipin si zakonisht.

Kim u shpall fitues i kampionatit korean në 2016-ën, teksa regjistron 76 ndeshje me skuadrën e Seul.

Gjithashtu ai luajti edhe si i huazuar për një sezon te Sangju Sangmu.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco