VIDEO/ Leipzig-Atletico Madrid, gol surprizë në pjesën e dytë

VIDEO/ Leipzig-Atletico Madrid, gol surprizë në pjesën e dytë

22:15, 13/08/2020

Në “Estadio Jose Alvalade” të Lisbonës po luhet sfida çerekfinale e Ligës së Kampionëve mes Leipzig dhe Atletico Madrid shkruan Syri.net.

Pjesa e parë u mbyll pa gola, ndërsa në minutën e 51-të gjermanët kalojnë në avantazh me golin e shënuar me kokë nga Olmo.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco