Bukuroshja që çmendi botën e futbollit, shkëlqen me fustan të kuq

Bukuroshja që çmendi botën e futbollit, shkëlqen me fustan të kuq

23:11, 06/08/2020

Ajo tashmë është bërë shumë e famshme.

Kinsey ka hedhur një fotografi ku shihet se ka veshur një fustan të kuq dhe pozoi në një vend shumë të bukur në natyrë, shkruan Syri Kosova.

Në foto, vëmendja shkoi te gjoksi i madh i saj i cili dukej sikur nuk e mbante dot atë.

Të gjithë e mbajmë mend episodin e sikletshëm gjatë sfidës finale të Champions League sezonin e shkuar, mes Liverpoolit dhe Tottenham. Modelja e njohur amerikane, Kinsey Sue, u fut në fushë thuajse nudo dhe vrapoi për disa sekonda mes futbollistëve.

Rojet e sigurimit arritën ta kapnin dhe ta largonin nga fusha, por kjo gjë nuk e ndaloi famën e modeles të arrijë majat. Profili i saj në Instagram u rrit me miliona fansa, duke detyruar administratorët që t’ia mbyllnin faqen për shkak të fluksit të madh.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco