VIDEO/ Tentoi të bënte ‘biçikletën’ e famshme, shikoni si turpërohet Ronaldo!

VIDEO/ Tentoi të bënte ‘biçikletën’ e famshme, shikoni si turpërohet Ronaldo!

14:44, 16/07/2020

Cristiano Ronaldo zhvilloi një paraqitje zhgënjyese në përballjen kundër Sassuolos e cila përfundoi me rezultatin e barabartë 3-3.

Portugezi zhvilloi një lojë të dobët pasi nuk arriti të shënonte ose asistonte për herë të parë në Serie A që nga dhjetori i vitit të kaluar.

Jo vetëm kaq, por portugezi dështoi edhe gjatë “biçikletës” së famshme me të cilën huton çdo kundërshtar por mbrëmja e djeshme ishte për tu harruar.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco