VIDEO/ Ç’po ndodh?! Plas sherri tek Tottenham, shok skuadre por përplasen keq...

VIDEO/ Ç’po ndodh?! Plas sherri tek Tottenham, shok skuadre por përplasen keq...

22:24, 06/07/2020

Ka përfunduar pjesa e parë mes Tottenham dhe Everton, ndeshje që po zhvillohet aktualisht në kuadër të Premierligës.

Spurs janë duke udhëhequr me rezultat 1:0, me autogolin e Keane. Por ajo çka habiti të gjithë është se përfundimi i pjesës së parë nuk solli episod të mirë për skuadrën e Jose Mourinhos.

Portieri Hugo Lloris dhe lojtari Heung Min-Son u përplasën, teksa rrethanat mbeten ende të paqarta.

U desh ndërhyrja e shokëve të skuadrës për të qetësuar situaten.

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco