VIDEO/ Kukësi dyfishon shifrat dhe hipotekon kualifikimin në Kupë

VIDEO/ Kukësi dyfishon shifrat dhe hipotekon kualifikimin në Kupë

17:18, 24/06/2020

Kukësi ka dyfishuar shifrat 2-0 në përballjen ndaj Apolonisë e vlefshme për ndeshjen e kthimit në Kupën e Shqipërisë.

Në minutën e 43’, ishte Vasil Shkurtaj mposhti portierin kundërshtar.

Kujtojmë që ndeshjen e parë verilindorët fituan me rezultatin 2-1.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco