ZYRTARE: Shtyhet super dueli Joshua – Pulev

ZYRTARE: Shtyhet super dueli Joshua – Pulev

20:09, 03/04/2020

Është shtyrë dueli mes Anthony Joshua dhe Kubrat Pulev.

Dueli i parashikuar që të zhvillohej më 20 qershor të këtij viti, është shtyrë përsëri, për shkak të përhapjes së koronavirusit.

Tashmë palët po diskutojnë për një datë tjetër të mundshme, me shpresën që dueli përsëri të zhvillohet në stadiumin e Tottenham.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco