VIDEO/ Man United shokon Chelsean duke i shënuar golin e dytë!

VIDEO/ Man United shokon Chelsean duke i shënuar golin e dytë!

22:28, 17/02/2020

Manchester United është duke e mposhtur 2-0 Chelsean në ‘Stamford Bridge’

Pas Anthony Martial, goli i dytë për “Djajtë e Kuq” vjen nga Maguire në minutën e 66-të.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco