VIDEO/ Valencia shokon Barcelonën, Gomez shënon golin e dytë!

VIDEO/ Valencia shokon Barcelonën, Gomez shënon golin e dytë!

17:41, 25/01/2020

Valencia ka shënuar edhe golin e dytë në përballjen ndaj Barcelonës e vlefshme për javën e 21-të në La Liga.

Në minutën e 77’ ishte sulmuesi Maximiliano Gomez i cili bën një veprim të mirë në hyrje të zonës dhe dërgon topin në rrjetën e katalanasve.

Vendasit po fitojnë 2-0.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco