VIDEO/ Godet me top vajzën, shikoni çfarë bën Nadal gjatë ndeshjes!

VIDEO/ Godet me top vajzën, shikoni çfarë bën Nadal gjatë ndeshjes!

22:31, 23/01/2020

Rafael Nadal ka bërë një gjest të madh.

Spanjolli nuk është vetëm tenisti numri një në botë, por edhe një njeri me zemër të madhe, shkruan “Daily Mail”, raporton SYRI.net.

Një episod mori vëmendjen e gjithë medieve pasi Nadal gjatë shërbimit goditi pa dashje një vajzë që mbledh topat në fushë.

Por menjëherë pas kësaj, Nadal i kërkoi falje vajzës madje i dhuroi një puthje.

Finalisti i vitit të kaluar kaloi pa vështirësi tenistin argjentinas Federico Delbonis, duke u kualifikuar në këtë mënyrë për në raundin e tretë të edicionit të 108 të Australian Open.

 


 

 

 


 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco