FOTO/ I pafajshëm pas akuzave të përdhunimit, shikoni reagimin e Theo Hernandez

FOTO/ I pafajshëm pas akuzave të përdhunimit, shikoni reagimin e Theo Hernandez

13:03, 17/01/2020

Tre vjet më parë modelja ruse Luisa Kremleva e njohur për pjesëmarrjen në show televiziv bëri një denoncim përdhunimi ndaj futbollistit të njohur Theo Hernández.

Por gjithçka është hedhur poshtë 2 vite më vonë, dhe Gjykata mori më në fund një vendim, duke e shpallur të pafajshëm mbrojtësin dhe duke arrestuar modelen ruse.

Ndërsa pak minuta më parë, ish-futbollisti i Realit, Theo Hernandez ka reaguar.

Në faqen e tij në Instagram, mbrojtësi postoi në InstaStory, një foto të tij në makinë dhe me mbishkrimin: Shhhh!

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco