VIDEO/ Bylis përmbys gjithçka ndaj Flamurtarit, Guindo shënon përsëri

VIDEO/ Bylis përmbys gjithçka ndaj Flamurtarit, Guindo shënon përsëri

14:22, 14/12/2019

Bylis ka përmbysur gjithçka në ndeshjen ndaj Flamurtarit, e vlefshme për javën e 15-të në Kategorinë Superiore.

Është përsëri Guindo,  i cili pas një krosimi të Peposhit nga e majta ka realizuar me kokë duke kaluar në avantazh skuadrën e Dovedan.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco