VIDEO/ Inter çdo gjyqtar e sheh me mëdyshje, De Vrij rrëzon përtokë Clavresen

VIDEO/ Inter çdo gjyqtar e sheh me mëdyshje, De Vrij rrëzon përtokë Clavresen

08:45, 07/12/2019

Një episod tejet i veçantë u regjistrua në ndeshjen mes Interi dhe Romës që u mbyll në barazim 0-0.

Në minutën e 42-të qendërmbrojtësi i zikaltërve, Stefan De Vrij , në momentin që po largohej nga zona e Romës,  goditi me kokë gjyqtarin e sfidës Gianpaolo Clavrese. Të dy u rrëzuan menjëherë në tokë, por fatmirësisht arritën që të çoheshin dhe të vazhdonin takimin.

Momenti nuk i shpëtoi kamerave të stadiumit dhe tashmë po bën xhiron e internetit. Për më tepër shikoni videon e mëposhtme:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco