VIDEO/ Nuk përmbahet Sadiku, realizon goli dytë me Malagan

VIDEO/ Nuk përmbahet Sadiku, realizon goli dytë me Malagan

22:45, 06/12/2019

Armando Sadiku vazhdon të shkëlqej me skuadrën e Malagas. Sulmuesi nga elbasanas ka arritur të realizojë dhe golin e dytë në sfidën që po luhet në këto momente ndaj Tenerifes.

Në minutën e 76’ ‘’Sardelet’’ fituan një penallti dhe Sadiku  u tregua i saktë nga pika e bardhë duke e çuar topin në rrjetë.

Malaga po fiton me rezultatin 2-0 nda Tenerifes.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco