VIDEO/ Lewandowski i pandalshëm, shënon golin e 12-të këtë sezon në Bundesliga

VIDEO/ Lewandowski i pandalshëm, shënon golin e 12-të këtë sezon në Bundesliga

16:19, 19/10/2019

Bajerni po barazon 1-1 në përballjen ndaj Augsburgut e vlefshme për javën e 8-të në Bundesliga.

Golin e barazimit për bavarezët e realizoi i përhershmi Robert Lewandowski i cili është ngjitur në kuotën e 12 golave në elitën e futbollit gjerman.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco