VIDEO/ Tronditëse, futbollisti bie pa ndjenja gjatë ndeshjes me kombëtaren

VIDEO/ Tronditëse, futbollisti bie pa ndjenja gjatë ndeshjes me kombëtaren

22:36, 13/10/2019

Daniel James ka rënë pa ndjenja në fushën në përballjen mes Uellsit dhe Kroacisë e vlefshme për eliminatoret në Euro 2020.

“Ylli” i Manchester United u shtrirë në tokë pas një përplasjeje të rëndë në ajër mes tij dhe Domagoj Vida.

Lojtarët dhe gjyqtari menjëherë nxituan te James dhe bënë thirrje që stafi mjekësor të shkonte pranë tij.

Pas ndihmës së parë, mjekët vendosën që lojtari të vijonte të luante takimin.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco