VIDEO/ Ndeshje e tensionuar, ‘sherr’ dhe kartonë në Stamboll

VIDEO/ Ndeshje e tensionuar, ‘sherr’ dhe kartonë në Stamboll

20:57, 11/10/2019

Po luhet në stadiumin “Sukru Saracoglu” të Stambollit sfida e Grupit H mes Turqisë dhe Shqipërisë, shkruan Syri.net.

Në minutën e 6-të ka tension në fushë. Bare kapet me mbrojtësin e Juventusit, Demiral, pas një faulli në mesfushë ndaj kuqezinjve.

Ndërhyn gjyqtari dhe të dy futbollistët ndëshkohen me karton të verdhë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco