VIDEO/ Alkool, prostituta dhe drogë, shihni jetën e çrregullt që bën Jeremy Menez

VIDEO/ Alkool, prostituta dhe drogë, shihni jetën e çrregullt që bën Jeremy Menez

22:37, 09/10/2019

Jeremy Menez disa kohë më parë, ishte një prej futbollistëve elitarë në Evropë, pjesë e përfaqësueses së Francës dhe klubeve si Roma, PSG e Milan. Por karriera e tij mori të tatëpjetën pas eksperiencës kuqezi, derisa përfundoi te Amerika në Meksikë.

Image

Aty Menez luajti vetëm një sezon, atë 2018-2019, duke shënuar 5 gola në 18 ndeshje, e duke lënë këtë vend për t’u kthyer në Francë pak javë më parë. Me sa duket, arsyeja e formës së dobët të tij ka qenë jeta e çrregullt që ai bënte, pasi në Meksikë janë përhapur video të futbollistit i cili organizonte festa në shtëpi.

Pamjet me prostituta që i kërcenin në prehët, alkool dhe droga të shpërndarë në tavolina, bënë xhiron e mediave meksikane dhe treguan këtë aspekt të jetës së lojtarit i cili njëherë e një kohë cilësohej ndër talentet më të mëdhenj të futbollit francez.

Image


 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco