FOTO/ Balotelli firmosi me Breshian prej vajzës se*si të presidentit...?

FOTO/ Balotelli firmosi me Breshian prej vajzës se*si të presidentit...?

20:29, 12/09/2019

Mario Balotelli vendosi që të firmosi me Breshian, pas mbarimit të kontratës më Olympique de Marsille.

Kjo bëri shumë përshtypje, pasi në drejtim të tij kishin ardhur shumë oferta nga klube të njohura.

Mirëpo së fundmi nga mediat italiane, aludohet se firma me ekipin e sapo ngjitur në Serie-A, ka ardhur për shkak të vajzës së presidentit të skuadrës, Eleonora, e cila ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me bukurinë e saj.

 E kësaj gjëje nuk mund t’i shpëtonte as Balotelli, i cili njihet për aventurat e tij me femrat. Bukuroshja italiane është shumë aktive në rrjetet sociale, teksa nuk mungojnë as fotot e saj provokuese, për ndjekësit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco