VIDEO/ Ish-sulmuesi i Partizanit i shënon dopietë AEK-ut

VIDEO/ Ish-sulmuesi i Partizanit i shënon dopietë AEK-ut

21:17, 22/08/2019

Në Athinë luhet ndeshja e parë e kualifikueseve për grupet e Europa League, AEK-u pret në shtëpi Trabzonsporin, teksa pjesa e parë është mbyllur në shifrat 1-2 për skuadrën turke.

NĂ« minutĂ«n 4’ ishte ish-sulmuesi i Interit, Marko Livaja qĂ« shĂ«noi golin e avantazhit pĂ«r skuadrĂ«n greke, teksa Trabzonspor humbet njĂ« penallti me anĂ« tĂ« Sosa nĂ« minutĂ«n 24’.

PĂ«r tĂ« bĂ«rĂ« kthesĂ«n mendon Caleb Ekuban, i cili realizoi dy gola me kokĂ«, nga goditja e kĂ«ndit, respektivisht nĂ« minutat 29’ dhe 44’.

© SYRI.net

Lexo edhe:

BĂ«je LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco