VIDEO/ Dani Alves ‘ndez’ Sao Paulon, shënon gol në debutim

VIDEO/ Dani Alves ‘ndez’ Sao Paulon, shënon gol në debutim

08:47, 19/08/2019

Dani Alves ditën e djeshme debutoi me fanellën e Sao Paulos.

Braziliani arriti që të gjej rrugën e rrjetës që në ndeshjen e parë më skuadrën e re.

Ish-mbrojtësi i Barcelonës arriti që të shënoi gol në minutën e 40, duke i dhënë epërsinë ekipit të tij.

Alves ka një karrierë të pasur në futbollin e luajtur, ai ka qenë pjesë e Sevillas, Barcelonës dhe PSG.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco