VIDEO/ Messi katastrofë me Argjentinën, e pabesueshme çfarë bën me portën bosh!

VIDEO/ Messi katastrofë me Argjentinën, e pabesueshme çfarë bën me portën bosh!

20:10, 14/06/2019

Më 14 qershor do të startojë Kupa e Amerikës.

Prej ditësh Messi është pjesë e përfaqësueses së Argjentinës e cila po bëhet gati për ndeshjen e parë në kompeticionin më të rëndësishëm në Amerikën Latine, shkruan SYRI.net.

Në rrjetet sociale po bën namin një video ku Messi shfaqet në mënyrën më katastrofale të mundshme duke gabuar me portën e boshatisur vetëm pak metra larg saj.

Siç mund ta shihni në videon më poshtë fillimisht gabon Aguero dhe më pas Messi.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco